Hurtownia online

VidiCom Sp. z o.o. dysponuje w pełni automatycznym, internetowym systemem sprzedaży i obsługi Partnerów handlowych. System ten uznawany za jeden z najlepszych i najbardziej nowoczesnych na rynku. Panel obsługi Klienta hurtowego zapewnia pełną wymianę informacji w relacjach b2b.

 

VidiCom Sp. z o.o. to nie tylko zakupy przez internet. Oprócz zamawiania towarów system pozwala na:

 

automatyczne naliczanie ceny na podstawie bieżących zakupów,
wydruk historii transakcji,
porównywanie parametrów wybranych produktów,
monitoring reklamacji,
śledzenie przesyłek,
samodzielne zarządzanie adresami wysyłkowymi.

 

Po zarejestrowaniu Państwa firmy w naszej bazie możliwe jest rozpoczęcie współpracy. Dealer ma dostęp do aktualnych cen, może korzystać z ustalonych rabatów hurtowych oraz specjalnych promocji. Przy pierwszych zamówieniach możliwymi sposobami płatności za produkty jest gotówka lub potwierdzony przelew bankowy na konto firmy. W przypadku płatności przelewem transakcja może zostać zrealizowana tylko , gdy środki pieniężne wpłyną na wskazane konto bankowe VidiCom Sp. z o.o. Natomiast w przypadku indywidualnych ustaleń, możliwe są również faktury z odroczonym terminem płatności oraz kredytem kupieckim.

 

Do dyspozycji naszych Kontrahentów oddajemy internetowe panele hurtowe do składania zamówień oraz indywidualny opiekun handlowy. Otrzymacie Państwo od nas swój login i hasło, za pomocą którego zalogujecie się do panelu hurtowego. Znajdziecie tutaj ceny hurtowe z rabatem jaki wcześniej uzgodniliśmy, zdjęcia produktów, ich opisy, dostępność w magazynie. No i oczywiście możecie złożyć zamówienie. Możliwość taka istnieje przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dobra dostępność oferowanych produktów zapewnia szybkie dostawy.

 

Wszelkie dodatkowe pytania związane z ustalaniem indywidualnych cen (np. zakupy przy realizacji projektów) należy kierować do obsługującego Państwa handlowca.

 

Zachęcamy do korzystania z Hurtowni Online!

DYSTRYBUCJA I HURT

DYSTRYBUCJA I HURT

DYSTRYBUCJA I HURT

DYSTRYBUCJA I HURT