VidiCom Sp. z o.o. - więcej niż dystrybutor

Dystrybutor / Importer / Specjalista

Od 2010 roku  budujemy partnerskie relacje z setkami odbiorców, integratorów, montażystów, reteilerów, resselerów. Przez te wszystkie lata nasz doświadczony zespół zbudował mocne więzi i wspiera każdego dnia rozwój Twojego biznesu. Nasze marki to Brodit, Goal Zero, Gamber-Johnson, Zirkona, Precision Mounting Technologies (PMT), RAM MOUNT. Każdą z tych marek wprowadziliśmy na rynek z bardzo dużym sukcesem. Dzisiaj sprzedajemy do 14 krajów w Europie, a w Polsce Firma jest największym, wyspecjalizowanym Dystrybutorem.

Zapytaj o ofertę
Jesteśmy wśród najlepszych

Nagrody i wyróżnienia dla VidiCom Sp. z o.o.:

GEPARD BIZNESU 2016 (sierpień 2017 r.)

Otrzymany za znalezienie się rankingu najbardziej dynamicznych firm w Polsce, przyznawany przez Instytut Europejskiego Biznesu. Głównym kryterium, które było brane pod uwagę to dynamika wzrostu wartości rynkowej firmy.

GEPARD BIZNESU 2018 (lipiec 2019 r.)

Kolejny GEPARD BIZNESU otrzymany za znalezienie się rankingu najbardziej dynamicznych firm w Polsce przyznawany przez Instytut Europejskiego Biznesu.

e-Gazela Biznesu 2019 (listopad 2019 r.)

Przyznana za znalezienie się w rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce z branży e-commerce o przychodach poniżej 100 mln PLN. Organizatorem Rankingu był „Puls Biznesu” oraz firma „ARC Rynek i Opinia”.

GAZELA BIZNESU 2019 (grudzień 2019 r.)

Otrzymujemy kolejną, drugą już w tym roku nagrodę „GAZELĘ BIZNESU 2019” i tym samym dołączamy do elitarnego grona najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce w segmencie MSP. Tytuł „GAZELI BIZNESU” jest znakiem rozpoznawczym cieszących się dobrą kondycją finansową, dobrze zarządzanych i uczciwych firm. Gazela Biznesu to tytuł, który kojarzy się z prestiżem i zarazem świetna rekomendacja mająca niebagatelne znaczenie w kontaktach handlowych z dotychczasowymi i nowymi Kontrahentami.

GEPARD BIZNESU 2020 (listopad 2020 r.)

Kolejny GEPARD BIZNESU otrzymany za znalezienie się rankingu najbardziej dynamicznych firm w Polsce przyznawany przez Instytut Europejskiego Biznesu.

BRYLANT POLSKIEJ GOSPODARKI 2020 (grudzień 2020 r.)

Nie zwalniamy tempa – VidiCom Sp z o.o. otrzymuje kolejne wyróżnienie! Brylanty Polskiej Gospodarki 2020. Portal EuropejskaFirma.pl i Instytut Europejskiego Biznesu zajmują się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw. W ciągu 14 lat dokładnie przeanalizowali wyniki finansowe 80 tysięcy polskich firm. Analizy opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Analizy i rankingi pomagają w sprawdzeniu wiarygodności partnerów gospodarczych. Od 2008 r. IEB na podstawie danych z KRS organizuje Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki. Wartość rynkowa przedsiębiorstwa w październiku 2020 r. została oszacowana przez Instytut Europejskiego Biznesu na 17,7 mln zł, co dało mu tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2020.

GAZELA BIZNESU 2020 (grudzień 2020 r.)

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.

DIAMENT FORBES 2021 (luty 2021r.)

VidiCom Sp. z o.o. wśród laureatów prestiżowego grona Diamentów Forbesa 2021. Cytując Pana Pawła Zalewskiego, redaktora naczelnego miesięcznika, „Diamenty Forbes’a” to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. W tym roku, roku – delikatnie mówiąc – wyzwań, które nie mają precedensu w najnowszej historii, owo potwierdzenie siły i jakości marki oraz biznesu szczególnie zyskuje na znaczeniu. Cieszymy się, że znaleźliśmy się na liście najlepszych firm w Polsce! To ogromne wyróżnienie, które po części jest także nagrodą naszych Klientów, którzy od lat ufają naszym produktom. Mimo trudnych czasów i wyzwań, które stoją przed nami wszystkimi wierzymy, że najbliższe miesiące przyniosą jedynie pozytywne efekty współpracującym z nami Partnerom biznesowym! To wyróżnienie odbieramy jako dodatkowe potwierdzenie naszej wiarygodności biznesowej, siły i wartości. Dziękujemy wszystkim naszym Pracownikom i Klientom, bez których nie byłoby możliwe odnoszenie takich sukcesów. Raz jeszcze dziękujemy za wyróżnienie!

ZŁOTY LAUR KLIENTA 2022 (lipiec 2022r.)

Złoty Laur Konsumenta 2022 za ofertę produktowa i usługowę GOAL ZERO w kategorii przenośne magazyny energii, co oznacza, że Klienci obdarzyli markę pełnym uznaniem i zaufaniem. To wyróżnienie ważne dla każdej marki, ponieważ o jego przyznaniu decydują głosy faktycznych użytkowników, czyli osób, które miały możliwość poznania wybranych produktów danej marki. Bardzo się cieszymy, że Klienci w Polsce rozpoznają naszą markę i niezmiennie obdarzają nas zaufaniem.

Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma (wrzesień 2022r.)

Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma to organizowany od trzynastu lat ogólnopolski program, który ma na celu wybór najlepszych, cieszących się największym zaufaniem i renomą marek w poszczególnych branżach. W ciągu ostatnich lat polscy konsumenci stawali w obliczu gruntownych zmian w stylu życia i zwyczajach konsumpcyjnych. We współczesnym świecie coraz trudniej przychodzi nam dokonać wyboru odpowiedniego produktu czy usługi spośród szerokiej i wciąż powiększającej się oferty.

Kariera

Dołącz do zespołu

Nasze drzwi są otwarte dla każdego, kto wykonuje swoją pracę z entuzjazmem i nie boi się nowych pomysłów. Z radością witamy w naszej rodzinie osoby będące na początku swojej kariery zawodowej, jak i doświadczonych kolegów. Stawianie czoła wyzwaniom i pokonywanie ich – to nasza siła napędowa. Rozwiń z nami Swoje mocne strony i dołącz do zespołu.

Wyślij swoje CV na adres: praca@vidicom.pl

Dlaczego warto

Nasze działania opieramy na budowaniu ścisłego związku opartego na zrozumieniu celów naszych Partnerów i powiązaniu ich z własnymi dążeniami. Oznacza to w praktyce bardzo bliskie relacje i zindywidualizowane podejście do każdego z naszych Kontrahentów. Sukces naszej działalności osiągamy dzięki sprawdzonym i sprawnie funkcjonującym mechanizmom biznesowym wspartym nowoczesnymi narzędziami decyzyjnymi.

VIDICOM SP. Z O.O.

We wzajemnej współpracy kierujemy się przejrzystymi regułami, ceniąc przede wszystkim długofalowe relacje. Zapewniamy Ci szereg korzyści i wyjątkowe podejście do Twoich oczekiwań.

Tel: +48 (0)22 290 88 28

vidicom@vidicom.pl

ul. Heliotropów 29, 04-796 Warszawa

W podziękowaniu za wsparcie. Poniższa fotografia prezentuje bazę wraz z Narodową Kadrą Reprezentacji Polski pod ośmiotysięcznikiem K2 w Karakorum podczas wyprawy z 2016 roku.

#K2 #K2dlaPolaków #GoalZero #SolarPower