Kim jesteśmy!

Poznaj nas i rozpocznij swoją karierę w VidiCom!

Nasze wartości

Wartości to dla nas praktyczne zasady, którymi chcemy kierować się w codziennej pracy.
Pomagają nam one realizować cele biznesowe i jednocześnie przestrzegać etycznych zasad, które wspierają realizację tych celów.

Profesjonalizm

To dla nas połączenie jakości rezultatu i sposobu, w jaki ten rezultat osiągamy. Profesjonalnie podchodzimy do potrzeb wszystkich naszych odbiorców: Klientów, Pracowników
i Kontrahentów.

Innowacyjność i przedsiębiorczość

Stałe poszukiwanie nowych rozwiązań i ulepszanie efektów pracy to nasz sposób na prowadzenie biznesu. Inspiracje i pomysły Pracowników są bardzo ważnym źródłem naszej innowacyjności.

Zaangażowanie

Szukamy i zatrudniamy ludzi, którym chce się chcieć. Dajemy naszym Pracownikom miejsce na inicjatywę - dzięki temu zyskujemy ich zaangażowanie, pomysły
i cenną wiedzę.

Uczciwość

To podstawa. Oznacza dla nas wysokie standardy etyczne, uczciwość wobec Klientów, Kontrahentów, ale też wobec siebie nawzajem.

Młodszy Menedżer Produktu

Miejsce pracy Warszawa
Region: mazowieckie

Redaktor/Specjalista ds. Treści Cyfrowych

Miejsce pracy Warszawa
Region: mazowieckie

Przedstawiciel handlowy B2B

Miejsce pracy Warszawa
Region: mazowieckie

KARIERA

Dołącz do zespołu

Nasze drzwi są otwarte dla każdego, kto wykonuje swoją pracę z entuzjazmem i nie boi się nowych pomysłów. Z radością witamy w naszej rodzinie osoby będące na początku swojej kariery zawodowej, jak i doświadczonych kolegów. Stawianie czoła wyzwaniom i pokonywanie ich – to nasza siła napędowa. Rozwiń z nami Swoje mocne strony i dołącz do zespołu.