Zabezpiecz swoje tablety i sprzęt za pomocą naszych doskonałych rozwiązań montażowych, aby uzyskać maksymalny spokój. Oferujemy szeroką gamę gotowych rozwiązań, które można konfigurować pod kątem konkretnej marki i modelu pojazdu do transportu materiałów. Nasze ergonomiczne rozwiązania bez wiercenia zwiększają wydajność pracy kierowcy, skracają czas montażu, przyspieszają operacje i poprawiają ogólne bezpieczeństwo w miejscu pracy.

MOUNTING SOLUTIONS FOR
EVERY LIFT VEHICLE

Gamber-Johnson jest światowym liderem w dziedzinie produktów do montażu sprzętu – kierując się naszą misją „wspierania technologii, aby pomóc ocalić świat”. Produkujemy komponenty i systemy do każdego rozwiązania montażowego, wszystkie skrupulatnie zaprojektowane, aby były wytrzymałe, niezawodne i czułe. Gamber-Johnson to zaufana nazwa w przemyśle; od dawna znany jako partner dla największych producentów OEM wytrzymałych komputerów. Jako pionier innowacji projektowych – otrzymując liczne nagrody i wyróżnienia jako lider branży – Gamber-Johnson był preferowanym wyborem od dziesięcioleci

7160-0561-Tube-Overhead-Guard-Leg-Clamp-Zebra_3

Zabezpiecz swoje tablety i inne urządzenia za pomocą podstawki lub stacji dokującej Gamber-Johnson. Podstawki zapewniają bezpieczeństwo urządzenia bez dostępu do portu, a stacje dokujące replikują porty urządzenia, zapewniając łatwy i bezpieczny dostęp.

Dzisiejsi pracownicy mobilni polegają na tym, że informacje są dostępne w każdej chwili, niezależnie od tego, czy są na patrolu, w drodze, czy w biurze. Posiadanie odpowiedniego sprzętu, który może sprostać trudnym warunkom, ma kluczowe znaczenie dla tej operacji. Oferta rozwiązania Samsung DeX firmy Gamber-Johnson zapewnia naprawdę ekonomiczną, wytrzymałą, bezpieczną i ergonomiczną mobilną stację roboczą, która płynnie przechodzi z pojazdu do przestrzeni biurowej.

Kompleksowe zintegrowane systemy komunikacji Gamber-Johnson

Nasza kompleksowa oferta rozwiązań obejmuje: nasze rozwiązanie Samsung DeX Heads Up w pojeździe, rozwiązanie w podłokietniku i rozwiązanie typu desktop. Rozwiązania te obejmują różnorodne komponenty, które pozwalają użytkownikom zbudować idealne rozwiązanie DeX, łatwo rozszerzając ich smartfon Samsung Galaxy do pełnego doświadczenia komputerowego i eliminując potrzebę żonglowania i utrzymywania wielu urządzeń elektronicznych.

Powyższe informacje cię zainteresowały?

Biuro handlowe, hurtownia on-line, oferty B2B, zapytania przetargowe, rejestracja Partnerów, limity kredytowe.

Tel: +48 22 290 88 28

vidicom@vidicom.pl

ul. Kamionkowska 51, 03-812, Warszawa