Brodit

Uchwyt Brodit do ZEBRA TC21/TC26

  • Item no: 712197
  • EAN: 7320287121971
  • Width: 85 mm
  • Height: 107 mm
  • Depth: 62 mm
  • Volume: 564 cm³
  • Weight: 211 g

Przymocuj uchwyt do dowolnej płaskiej powierzchni lub uchwytu na cokole w ciężarówce, pojeździe dystrybucyjnym, magazynie itp. Wstępnie wywiercone standardowe otwory AMPS. Masz pełny dostęp do aparatu i wszystkich przycisków i gniazd, gdy urządzenie jest na miejscu. Uchwyty Brodit wyprodukowano w Szwecji.

Potrzebujesz dwóch elementów: wspornika montażowego (ProClip, przyssawka Brodit bądź na Pedestal Mount Brodit) oraz uchwytu do urządzenia. Odpowiedni wspornik do Twojego pojazdu znajdziesz w naszej ofercie.

Zebra TC21 TC26 Uchwyty dedykowane Brodit 02
Zebra TC21 TC26 Uchwyty dedykowane Brodit 01
Zebra TC21 TC26 Uchwyty dedykowane Brodit 04

Brodit Heavy Duty ProClip

Bardzo wytrzymała platforma montażowa do montażu cięższych urządzeń. Heavy Duty ProClip jest produkowany pod konkretny model pojazdu. Zamontuj swój uchwyt Brodit wraz z urządzeniem bezpośrednio do platformy montażowej ProClip. Umiejscowienie jest zoptymalizowane pod kątem ekranów dotykowych, tabletów, terminali, ekranów taksometrów i drukarek. Będziesz mieć swoje urządzenie pod ręką, bezpiecznie i wygodnie! Instalacja jest szybka i łatwa i nie wymaga ingerencji w deskę rozdzielczą. Montaż w aucie jest całkowicie bezinwazyjny. Kiedy zdecydujesz się na sprzedaż samochodu, ProClip możesz bez problemu zdemontować. Dzięki Brodit Heavy Duty ProClip twoje auto nie będzie tracić na wartości przez całkowicie zbędne uszkodzenia. Każdy Heavy Duty ProClip jest dostarczany wraz ze szczegółową instrukcją, a instalacji można dokonać we własnym zakresie, bez konieczności wizyty w wyspecjalizowanym zakładzie montażowym.

Brodit Uchwyty do uniVERSE Case System - OtterBox
Brodit do Fort Transit uchwyt pod tablet

Brodit Heavy Duty ProClip

Instalacja bez wiercenia jakichkolwiek otworów. Heavy Duty ProClip montowany jest w szczeliny konstrukcyjne deski rozdzielczej dzięki temu instalacja w aucie jest bez wiercenia jakichkolwiek otworów.

Zapewnia idealną platformę montażową. Do ProClip’u można zainstalować np.: tablet, terminal, drukarkę, terminal płatniczy, taksometr oraz wiele innych…

Brodit Heavy Duty ProClip

Łatwo przymocujesz uchwyt urządzenia do ProClipu
Każdy ProClip jest dobierany do konkretnej marki, modelu oraz rocznika samochodu. Dzięki temu jest on idealnie dopasowany do kokpitu auta.
Każdy ProClip jest dostarczany wraz ze szczegółową instrukcją zawierającą również wskazówki w formie zdjęć. Montaż jest bardzo prosty.

Brodit Uchwyty do uniVERSE Case System - OtterBox
Zebra TC26 TC21 Uchwyt samochodowy Brodit

Powyższe informacje cię zainteresowały?

Biuro handlowe, hurtownia on-line, oferty B2B, zapytania przetargowe, rejestracja Partnerów, limity kredytowe.

Tel: +48 22 290 88 28

vidicom@vidicom.pl

ul. Kamionkowska 51, 03-812, Warszawa