VidiCom Sp. z o.o. - więcej niż dystrybutor

VidiCom Sp. z o.o., założona w 2010 roku, jest Importerem i Dystrybutorem profesjonalnych, specjalistycznych systemów montażowych do elektroniki użytkowej i przemysłowej oraz profesjonalnych, przenośnych systemów zasilania energią słoneczną. Nasze marki to Brodit, RAM Mounts, Gamber-Johnson, Zirkona, Precision Mounting Technologies (PMT), Herbert-Richter oraz Goal Zero. Każdą z tych marek wprowadziliśmy na rynek z bardzo dużym sukcesem. Dzisiaj sprzedajemy do 14 krajów w Europie, a w Polsce Firma jest największym, wyspecjalizowanym i najbardziej liczącym się Dystrybutorem specjalistycznych systemów montażowych do elektroniki użytkowej oraz przemysłowej.

Specjalizujemy się przede wszystkim w sprzedaży hurtowej. VidiCom Sp. z o.o. jako Importer jest źródłem pochodzenia swoich produktów. Nasza cała oferta zawiera kilkanaście tysięcy pozycji. To przede wszystkim specjalistyczne systemy montażowe do przenośnych terminali, komputerów przemysłowych, drukarek etykiet, klawiatur, terminali płatniczych, terminali do wózków widłowych, monitorów, laptopów, tabletów przemysłowych, tabletów konsumenckich, echosond, GPS, drukarek, radiotelefonów, smartfonów, kamer, urządzeń opartych na systemie VESA.

Do Kontrahentów Firmy zaliczają się między innymi importerzy motocykli, quadów i ATV; importerzy oraz producenci rowerów; importerzy aut osobowych i ciężarowych oraz sieci ich autoryzowanych dealerów; hurtownie z elektroniką użytkową; sklepy ze sprzętem lotniczym oraz urządzeniami do nawigacji samolotowej; producenci jachtów, łodzi i kajaków; importerzy wózków widłowych oraz terminali PC i drukarek. Liczba naszych Partnerów stale wzrasta.

Spółka jest zarządzana i prowadzona przez grupę osób, dla których dystrybucja specjalistycznych systemów montażowych do urządzeń mobilnych stanowi pasję wynikającą z zamiłowania do ich pełnego wykorzystania oraz czynnego kreowania i propagowania podobnych potrzeb wśród Klientów. Siłą Firmy jest bardzo dobra znajomość tematyki oraz branży, w której funkcjonuje. Wsparci doświadczeniami własnymi i naszych Partnerów wiemy jak dla wspólnego dobra zarządzać procesami obrotu towarowego przynoszącego zysk obu stronom transakcji. Dostarczamy nie tylko towary, ale również pełne, zintegrowane rozwiązania techniczne oraz oferujemy atrakcyjną formę ich sprzedaży. Zadowolenie naszych Klientów ze współpracy z nami jest dla nas najważniejszym dobrem stymulującym wzrost Spółki.

Nasze działania opieramy na budowaniu ścisłego związku opartego na zrozumieniu celów naszych Partnerów i powiązaniu ich z własnymi dążeniami. Oznacza to w praktyce bardzo bliskie relacje i zindywidualizowane podejście do każdego z naszych Kontrahentów. Sukces naszej działalności osiągamy dzięki sprawdzonym i sprawnie funkcjonującym mechanizmom biznesowym wspartym nowoczesnymi narzędziami decyzyjnymi.

Nagrody i wyróżnienia dla VidiCom Sp. z o.o.:

GEPARD BIZNESU 2016 (sierpień 2017 r.) – otrzymany za znalezienie się rankingu najbardziej dynamicznych firm w Polsce, przyznawany przez Instytut Europejskiego Biznesu. Głównym kryterium, które było brane pod uwagę to dynamika wzrostu wartości rynkowej firmy.

GEPARD BIZNESU 2018 (lipiec 2019 r.) – kolejny GEPARD BIZNESU otrzymany za znalezienie się rankingu najbardziej dynamicznych firm w Polsce przyznawany przez Instytut Europejskiego Biznesu.

e-Gazela Biznesu 2019 (listopad 2019 r.) – przyznana za znalezienie się w rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce z branży e-commerce o przychodach poniżej 100 mln PLN. Organizatorem Rankingu był „Puls Biznesu” oraz firma „ARC Rynek i Opinia”.

GAZELA BIZNESU 2019 (grudzień 2019 r.) – otrzymujemy kolejną, drugą już w tym roku nagrodę „GAZELĘ BIZNESU 2019” i tym samym dołączamy do elitarnego grona najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce w segmencie MSP. Tytuł „GAZELI BIZNESU” jest znakiem rozpoznawczym cieszących się dobrą kondycją finansową, dobrze zarządzanych i uczciwych firm. Gazela Biznesu to tytuł, który kojarzy się z prestiżem i zarazem świetna rekomendacja mająca niebagatelne znaczenie w kontaktach handlowych z dotychczasowymi i nowymi Kontrahentami.

Od kilku lat VidiCom Sp. z o.o. jest oficjalnym Partnerem wspierającym program Polski Himalaizm Zimowy oraz Narodową Kadrę Reprezentacji Polski z Polskiego Związku Alpinizmu. Poniższa fotografia prezentuje bazę wraz z Narodową Kadrą Reprezentacji Polski pod ośmiotysięcznikiem K2 w Karakorum podczas wyprawy z 2016 roku.