Żegnajcie niebezpieczne opary, wycieki paliwa, uciążliwe hałasy warkotania! Już nie będzie trzeba dokupować paliwa by uzyskać prąd elektryczny. Już nie trzeba wymieniać zapłonu w momencie kiedy najbardziej potrzebujesz zasilania ani pamiętać o serwisowaniu podzespołów! Po prostu już możemy być wolni od agregatów prądotwórczych. Ciężkich, śmierdzących i zagłuszających.

Teraz możesz utrzymać swój serwer, zasilić lodówkę czy piec gazowy w domu, cieszyć się ekologiczną energią na biwaku czy zorganizować imprezę plenerową dzięki bezgłośnym, bezwonnym i bardzo mobilnym rozwiązaniom od Goal Zero. Zasil wszystko czego potrzebujesz z dowolnego miejsca na ziemi którego tylko sobie wyobrazisz!

Brak hałasu, dymu i potrzeby paliwa.

Zasilanie oparte na bateriach umożliwia nam bezwonne, bezgłośne i bezpieczne używanie elektrowni Yeti X w pomieszczeniach. Bez benzyny, toksycznych oparów, hałasu i wibracji.

Brak konserwacji i czynności serwisowych.

Change the color to match your brand or vision, add your logo, choose the perfect layout, modify menu settings, add animations, add shape dividers, increase engagement with call to action and more.